کارت شارژهای رایتل تاریخ انقضا دارند!

شرکت رایتل اعلام کرد کارت شارژهای رایتل ویژه سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل  و دیتای رایتل هم همانند سیم‌کارت‌ها بعد از مدت یک دوره زمانی مشخص منقضی خواهند شد.
به گزارش وبسایت خبری  (سینا)، مدت اعتبار از زمان وارد کردن شماره رمز محاسبه خواهد شد و اگر مشترک تا مدت زمان تعیین شده تمام مبلغ شارژ خود را مصرف نکند، بعد از اتمام مدت اعتبار، سیم‌کارت مشترک یک طرفه خواهد شد و به محض شارژ دوباره مبلغ شارژ باقی مانده از شارژ قبلی به شارژ جدید اضافه خواهد شد.
در صورت خرید شارژ تازه پیش از پایان مدت اعتبار شارژ قبلی هر کدام از مدت زمان‌های مربوط به شارژ تازه یا قدیم که بیشتر باشند، به عنوان مدت اعتبار جدید لحاظ خواهد شد .
کارت شارژهای رایتل با قیمت دو هزار تومان و شارژ یک هزار و ۹۰۴ ریالی از نود روز اعتبار، کارت شارژهای پنج هزار تومانی با چهار هزار و ۷۶۱ ریال شارژ از دویست و هفتاد روز شارژ و کارت شارژهای ده هزار تومانی با نه هزار و ۵۲۳ ریال شارژ از ۵۴۰ روز اعتبار زمانی برخوردار می باشند .
مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل می‌توانند با شماره‌گیری کد *۱۴۰# از میزان شارژ باقی مانده خود اطلاع یابند .
همچنین مشترکین رایتل می‌توانند با برقراری ارتباط با مرکز تماس رایتل با شماره ۲۹۲۰ از طریق سیم‌کارت رایتل یا ۰۲۱-۲۹۲۰ از سایر خطوط از میزان شارژ حساب خود آگاهی پیدا کنند .
گفتنی است سیم‌کارت‌های رایتل هم از دوره زمانی حیات نیز برخوردار می باشند بطوریکه چنانچه مشترک به مدت دویست و هفتاد روز مداوم در حالت یک طرفه باقی بماند به صورت دو طرفه قطع  می شود . به این معنی که تمامی خدمات به جز امکان تماس با مرکز تماس رایتل و تلفن‌های اضطراری برای مشترک غیرفعال می شود و مشترک می‌تواند با شارژ دوباره از حالت قطع دوطرفه وصل شود . اما در صورتی که مشترک به مدت نود روز متوالی در حالت قطع دو طرفه باشد، سیم‌کارت و شماره همراه او منقضی خواهد شد و قابل واگذاری به دیگران می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *